Kniha návštěv

FACEBOOK

Datum: 25.01.2015 | Vložil: BOLLY LADIES

Vážení přátelé,
od 1.6.2011, kdy byl založený účet BOLLY LADIES na Facebooku, přesunuly se na něho Vaše četné ohlasy i vzájemná komunikace.

https://www.facebook.com/pages/Bolly-Ladies/112514188836061?fref=ts

Přesto zůstane "Kniha návštěv" součástí tohoto webu, třeba jako milá a sentimentální vzpomínka na naše internetové i taneční začátky :)

SUPR ŠOU

Datum: 13.03.2011 | Vložil: Viky

Holky jste užasný šoumenky, díky za krásný zážitek. V sobotu se vám to opravdu vydařilo a moc jsme si to společně s manželkou užili :-) Pa V.

party

Datum: 13.03.2011 | Vložil: Onyx Tribe

Zdravíme a chválíme vydařenou akci. Organizace i atmosféra byly super, moc jsme si to užily :-)

Sobota

Datum: 10.03.2011 | Vložil: Luca

Holky, držím Vám na sobotu moc palečky, ať Vám to všechno klapne jak má. Vaše velká fanynka L. PA

Pozdrav

Datum: 16.12.2010 | Vložil: Onyx tribe

Zdravíme Bolly Ladies, děkujeme za pochvalu. kterou jste laskavě zanechaly na našich stránkách a těšíme se na jarní akci :-)

Re: Pozdrav

Datum: 17.12.2010 | Vložil: Labuna

Také se těšíme, už se na tom pracuje se zvýšenou intenzitou:) Přejeme všem Vašim tanečnicím hezké a klidné svátky a do dalšího roku hodně taneční inspirace. Ať to v březnu společně pořádně rozjedeme a užijeme si to :)))

Hola

Datum: 09.10.2010 | Vložil: Luca

Doufám, že stav tanečnic po oslavě Labunky narozenin bude dostatečně dobrý na případný následný taneček. Už teď se moc těším. Hlavně na shlédnutí některého z vašich dalších, nových vystoupení. PA

Parááááda :-)

Datum: 24.08.2010 | Vložil: Mily

Ahojky..... jsem kámoška od Kačky a musím říct, že Vaše stránky jsou fakt dobré a ještě lepší Vaše kostýmy a tance :-) Je strašně moc bezva, když se takhle dá parta holek dohromady a podnikne něco jako Vy. Takže držím palečky, a ať se neustále zdokonalujete :-))
PS: Nešlo by zde uložit i pár Vašich nahrávek z představení.... neb jsem je nikde nenašla :-(

Re: Parááááda :-)

Datum: 28.08.2010 | Vložil: Labuna

Děkujeme všem, kdo nám takhle krásně drží palce, máme z toho samozřejmě velkou radost:)))

K požadovanému videu několik poznámek:

- kapacita webu je malá. Pracuje se na jejím rozšíření, máme připravenou novou doménu, takže v tomto směru činíme kroky nejen taneční :))))) Chybí jen přesvědčit našeho kamaráda, počítačového odborníka, aby po třech měsících od zakoupení domény na nových stránkách konečně zapracoval... Změnu názvu stránek (bude mnohem jednodušší) samozřejmě zveřejníme, jakmile budou funkční

- vyřešit situaci zveřejněním ukázky tance na serveru You Tube se nám vzhledem našim zaměstnáním sběratelek kostí pochopitelně vůbec nechce...

- navíc by bylo jistě neskromné už ukazovat do světa jedinou taneční sestavu:) Během příštích týdnů se nám snad podaří dostudovat náročnou choreografii bhangry (kostýmy už budou hotové :))))), a další nová sestava se pomalu, ale jistě rodí, takže až budeme umět víc, teprve potom se snad můžeme trošku pochlubit, jak nám to šlape :))))

- a taky si chceme nechat něco pro sebe, aby bylo čím překvapit :))

- v předvánočním období nás zřejmě bude možné vidět v reálu na veřejných vystoupeních, jejichž termíny samozřejmě včas oznámíme

- takže shrnuto: až budou v provozu nové stránky, dáme na ně krátké ukázky našich tanečních sestav. Prozatím nabízíme alespoň několik fotek a děkujeme za Vaši podporu :)))

To nemá chybu

Datum: 25.07.2010 | Vložil: Hanka Janiška

Líbo, moc děkuju za tenhle odkaz. Stráááášně krásný! Fakt vám to sekne, škoda, že tu nemáte i nějaké video, chtěla bych vás vidět tancovat, ale věřím, že se dočkám. Určitě ještě napíšu, zatím vám moc fandím! H.

Záznamy: 91 - 100 ze 112
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek